Do naplnění volné kapacity přijímáme nové pacienty. Pro objednání na vstupní vyšetření nás předem telefonicky kontaktujte.

Děkujeme.

Zubní ordinace

Ordinace a vybavení
Naše ordinace je vybavena nejmodernějším vybavením od předních světových výrobců zdravotnické techniky.
Zubní souprava

Zubní souprava Kavo E70 je vlajkovou lodí špičkového německého výrobce stomatologické techniky Kavo. Ten svoji kvalitu prokazuje již více než 100 let, po které působí na stomatologickém trhu. Společnost je držitelem celé řady patentů a inovací, které dodávají jejich soupravám jedinečnost a špičkovou kvalitu. Kromě perfektní výbavy je souprava samozřejmě pohodlná pro pacienty.

Zubní souprava Kavo E70
Panoramatický rentgen OPG

Díky panoramatickému rentgenu dokáže lékař odhalit veškeré anomálie v ústech pacienta, mezizubní kazy a další případné problémy. Získává tak detailní přehled o stavu pacientova chrupu, který by nebyl jen pouhým okem schopen zjistit. Díky digitalizaci snímkování jsou pacienti vystaveni jen minimálnímu množství záření a lékař má snímek okamžitě k dispozici.

Panoramatický rentgen OPG
Intraorální rentgen

Tento typ rentgenu slouží k detailnímu snímkování menších úseků úst pacienta – jednotlivých zubů. Dokáže odhalit i skryté kazy, stav parodontu apod. Snímkování je stejně jako u panoramatického rentgenu digitalizováno a rentgenové snímky může lékař ihned posoudit.

Intraorální rentgen
Intraorální kamera a monitor
Intraorální kamera + monitor

Intraorální kamera umožňuje lékaři pořizovat fotografie v dutině ústní před i v průběhu ošetření a ihned je díky monitoru umístěnému přímo na zubní soupravě prezentovat pacientům. Lékař jim tak může vše názorně ukázat, vysvětlit a pacienti mají neustálý přehled.

Intraorální kamera

Ordinace se nachází jen několik málo minut od centra města, v okolních ulicích a na nedalekém prostorném parkovišti navíc vždy bez problémů zaparkujete.